close
خرید سرور
آمیزش صحیح
loading...

گروه آموزش زناشویی و جنسی

آمیزش صحیح

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
زنی که با اسکلت انسان رابطه جنسی داشت! + عکس 40 30717 lina
عکس نامردی کردن دو پسر در حق یک دختر 40 42267 lina
ارتباط با جنس مخالف 16 7091 golbarg12
آخه تبعیض جنسیت تا کی 7 1101 rahro
تلویزیون ما این روزا 2 811 katayoon
یه کم خنده 9 2229 katayoon
جوک 3 1503 katayoon
این خواننده زن با یک «روح» رابطه‌ی جنسی داشته است!!+عکس 8 5655 ssa
مشاوره زناشویی 1 2096 tahi
نياز به مشاوره در خصوص اقدام به طلاق 0 336 ali1
چرا ازدواج عاشقانه به طلاق می رسد؟ 0 950 elahe21
سکس در خواب 13 16804 roohol
مسائل جنسی علت اصلی خیانت مردان 2 2691 reza2
گفت و گویی صریح درباره وسایل کمک جنسی 1 2946 yasaminn
سلام عزیزم 3 1392 kalej
عکس : شلاق زدن یک زن به اتهام ارتباط نامشروع 15 16256 kalej
ازدواج همجنس‌بازان وهابی! + تصویر 8 12113 parmisa
بالاخره خواهی فهميد 1 906 s-n-love
۱۰ اشتباه زوج های جوان 0 1964 s-n-love
زنان و شناسایی رویاهای جنسی آنها 5 7574 s-n-love
بلوغ پسران 3 3291 b-22
فجیع ترین تجاوز قرن 9 18360 mahsa372
قانون در مورد شبکه های اجتماعی چه می گوید؟ 0 490 elahe
دل شدگان شبکه های اجتماعی 0 383 elahe
ازدواج یک مرد با ۴ نفر از یک مدرسه!! 7 6467 sare
تجاوز به کودک 5 ساله در ولایت قندوز : معضل تجاوز به کودکان در این ولایت مضاعف شده است 8 5178 taranehbaran20
طرح هدفمند سازی همسران 1 1027 youssef
ويروس شركت در جهاد نكاح در جان زنان مالزيابي 1 1394 faraz221
زنان مصنوعی پشت مرزهای ایران 13 9722 faraz221
زنده شدن دو زن قبل از دفن؟! 0 2543 elahe

سلامت نیوز در گزارشی نوشت: یکی از نگرانی های خانم ها درمورد رابطه جنسی مشکل آنها در رسیدن به ارگاسم است.

 

در این مقاله نکاتی را برایتان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود:

* نکات روحی:

۱) پیشبینی رابطه جنسی—برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این “شروع گرم” می تواند به راحت تر رسیدن به “پایان” کمک کند. 

۲) ریلکس باشید—خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

ihan بازدید : 2297 10 / 02 زمان : 2:45بعد از ظهر نظرات ()

۲ سال است ازدواج کرده‌ام اما در رابطه زناشویی هرگز متوجه ارضاشدنم نمی‌شوم. لطفا مرا راهنمایی کنید و بگویید نشانه‌های ارضاشدن در زنان چگونه است؟چرخه پاسخ جنسی در زنان با واسطه فعل و انفعالات پیچیده روانی، محیطی و فیزیولوژیک (هورمونی، عروقی، عضلانی و عصبی) صورت می‌گیرد. اولین مرحله پاسخ جنسی، مرحله تمایل یا علاقه است و متعاقب آن ۴مرحله شامل مراحل تحریک یا برانگیختگی، کفه، ارضا (اوج لذت‌جنسی) یا در اصطلاح علمی ارگاسم و در پایان فروکش رخ می‌دهد.اختلال جنسی مشکل شایعی در زنان است که نقش مهمی در کیفیت زندگی زنان دارد. این مشکل حتی می‌تواند عوارض اقتصادی و اجتماعی داشته باشد.

اختلال جنسی ممکن‌ است به علت اختلال در هر یک از این مراحل ایجاد شود. این اختلالات کاهش میل جنسی یا تنفر از رابطه جنسی، اختلال در مرحله برانگیختگی یا تحریک جنسی و اختلال در مرحله ارگاسم به معنی نرسیدن به اوج لذت جنسی و مقاربت دردناک را شامل می‌شود. سلامت سیستم اعصاب مرکزی و محیطی، سلامت غدد درون‌ریز شامل تخمدان، هیپوتالاموس و هیپوفیز و سلامت عضلات و عروق برای پاسخ‌های جنسی ضروری است. در این میان سلامت روان مهم‌ترین عامل به‌شمار می‌آید. همچنین مصرف داروهایی مثل آرام‌بخش‌ها و سایر داروهای اعصاب و روان، اسپیرونولاکتون، داروهای ضدچربی و فشارخون، داروهای قلبی، قرص‌های جلوگیری، برخی از ترکیبات هورمونی، موادی مثل کوکایین و آمفتامین‌ها و الکل روی پاسخ‌های جنسی تاثیر زیادی دارند و موجب اختلال جنسی می‌شوند. افزایش سن، بیماری‌های مزمن، جراحی‌های لگن، بارداری و دوران بعد از زایمان، سرطان‌ها مثل سرطان دهانه رحم و پستان نیز باعث اختلال در پاسخ‌های جنسی می‌شود.

ihan بازدید : 3973 پنج شنبه 10 / 9 زمان : 5:32بعد از ظهر نظرات ()

خانمهای عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد.

۱- زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از رابطه زناشویی  خوششان نمی آید.

۲- زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.

۳- زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.

۴- زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.

۵- زنهایی که در رخت خواب رفتار تند و پرخاشگرانه میکنند.

۶- زنهایی که مثل جسد در رختخواب بی حرکت و بی عکس العمل میباشند.

۷- زن هایی که در رختخواب زیاد حرف میزنند.

۸- زنهایی که مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند .

۹- زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند .

۱۰- زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

۱۱- زنهایی که بیش از حد جدی هستند.

ihan بازدید : 5137 24 / 7 زمان : 1:7بعد از ظهر نظرات ()

تعداد زیادی از زوج ها در تلاش هستند تا به هر طریقی که می شود شادی، خوشی و رضایت مندی را در زندگی مشترکشان بیدار نگه دارند. عوامل بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به راحتی زندگی جنسی انسان ها را تحت الشعاع قرار دهند؛ مثل: برنامه های سخت کاری، نگهداری و مراقبت از فرزندان، افزایش سن و ....

بدون وجود صمیمیت فیزیکی، چه چیز می تواند شما دو نفر را همچنان نزدیک به هم نگه دارد؟ شاید با خود بگویید چیزهایی شبیه به: مرور خاطرات گذشته، دوستان، اقوام و خیلی چیزهای دیگر. ولی به راستی عشق تا چه اندازه می تواند در زندگی مشترک مهم باشد؟

بوسه = زندگی شیرین
قابل باور است که برخي مي‌گويند بالا رفتن سن، باعث از بین رفتن حس رضایتمندی در رابطه جنسی می شود. به همین دلیل روند طبیعی زندگی از جمله داد و فریاد کردن فرزندان، و یا برنامه های شلوغ کاری نباید به هیچ وجه مانع سلامت روانی زوجین و امتناع ورزیدن هر یک نسبت به برقراری رابطه جنسی با دیگری شود. مسائل جنسی از اهمیت چشمگیری برخوردار هستند. مخصوصا زمانی که شما تعهد دارید تا در هیچ کجای دیگر سراغ آنها نروید. برای داشتن یک زندگی سالم، هر دو طرف باید بر روی ارتباط خود کار کنند. اما در اینجا یک راز کاملا سری هم وجود دارد:

و آن چیزی نیست جز "بوسیدن".

ihan بازدید : 2679 5 / 4 زمان : 11:38قبل از ظهر نظرات ()

توليد مثل به جرياني گفته مي شود که طي آن اسپرم بايد داخل تخمک نفوذ کند و پس از طي مراحل تبديل به جنين و در نهايت منجر به توليد نسل گردد.

تمايل جنسي

محققان علت اصلي تمايل جنسي را تحريک انسان براي توليد مثل مي دانند و حتي برخي معتقدند که انسان هاي اوّليه به طور غريزي- نه به خاطر لذت بردن از عمل مقاربت- آميزش مي کردند تا اينکه پس از پيشرفت تمدن عمل آميزش از حالت فطري در آمده و به صورت نياز رواني در آمده است. در هر صورت امروزه تمايلات جنسي را مثل تمايل به غذا مي دانند و معتقدند همانطوري که انسان بايد به غذا اشتهاي خوبي داشته باشد، تمايلات جنسي اش نيز بايد خوب باشد.

ihan بازدید : 865 دو شنبه 23 / 12 زمان : 5:12بعد از ظهر نظرات ()

زوج هاي جوان پس از ازدواج در مورد برداشت و تعبير گذشته خود در مورد امور جنسي دست به تغييرات و اصلاحات متعدد مي زنند، به نحوي که اصول احساسات خود را براساس اطلاعات جديد در روابط جنسي اصلاح مي کنند.

رفتار صحيح در مورد امور جنسي رفتاي است که قادر باشيد به شکلي طبيعي از آن استفاده کنيد اين رفتارها جز تجربيات انساني است که در وجودتان ريشه گرفته است.

نحوه برقراري عمل آميزش به هر فرم و شکلي که انجام شود تا زماني که موجب نارضايتي و ناراحتي يکي از زوجين نشود طبيعي و قابل قبول است. در واقع هرگونه تحريکات جسمي که آميزش طبيعي به دنبال داشته باشد از لحاظ اخلاقي مورد قبول است.

ihan بازدید : 6243 دو شنبه 23 / 12 زمان : 5:09بعد از ظهر نظرات ()

در کل براي آميزش بهتر و کم درد در اولين تجربه جنسي بايد نکات زير را مورد توجه قرار داد :

- معاشقه طولاني تا رسيدن به مرحله ارگاسم
- استفاده از ژل لوبريکانت، ليدوکائين و ...

- آماده شدن از نظر روحي همسر قبل از نزديکي

ihan بازدید : 2907 دو شنبه 23 / 12 زمان : 5:04بعد از ظهر نظرات ()

در تناسب جسمي زوج ها همين کافي است که زن و شوهر ظاهر همديگر را به پسندند. در اين صورت در مورد مسائل جنسي مشکلي نخواهند داشت.

اساساً هر نوع آلت تناسلي و واژن مي توانند به آساني و با تکنيکهاي صحيح با هم آميخته شوند.

به اين خاطر که واژن حالت ارتجاعي دارد و همين خاصيت ارتجاعي عضلات مهبلي است که باعث مي شود، مهبل سايز خود را براي هر نوع آلتي منطبق کند. تنها از عجله و اعمال جبر قبل از مقاربت توسط شوهر به شدت ممانعت شود.

ihan بازدید : 1309 دو شنبه 23 / 12 زمان : 5:03بعد از ظهر نظرات ()

آنها اين کار را هر روز انجام نمي دهند (وا!) آنها به سرعت معتقدند (نه!!). مقاله را بخوانيد تا به حقيقت هاي بي شماري در مورد رابطه جنسي سالم در خانواده هاي موفق پي ببريد.

به عنوان يک دختر روشن فکر که به تازگي وارد يک ارتباط دو نفره شده ايد، احتمالا مطالبي را در مورد زندگي سالم مي دانيد: عادلانه دعوا کنيد، به او وقت دهيد تا با خودش خلوت کند (با اين کار خودتان هم فرصتي پيدا مي کنيد تا تنها شويد)، هيچ گاه چشم هاي خود را از او برنگردانيد (حتي اگر زيباترين فيلم را در تلويزيون نگاه مي کنيد) و ... اما زوج هاي خوشبخت در اتاق خواب چه عکس العمل هايي از خود نشان ميدهند؟ براي روشن تر شدن اين مطلب ما از متخصصان و مشاوران در زمينه ازدواج و خانواده کمک گرفتيم. کارهايي که به شما پيشنهاد مي شود، عجيب و غريب نيستند و نمي خواهيم بگوييم که بايد بر جاذبه غلبه کنيد، همه چيز صرفا به سکس ارتباط پيدا نمي کند، و فقط بايد کاري کنيد تا احساس نزديکي بيشتري نسبت به همسرتان پيدا کنيد.

ihan بازدید : 1931 دو شنبه 23 / 12 زمان : 4:40بعد از ظهر نظرات ()

اوکی در پاسخ به این دوست عزیز باید عرض کنم اگر سئوال ایشان در مورد شرایط فیزیکی و محیط سکس است بهتر است برقراری این رابطه در شب باشد چرا؟ چون زمانی که هوا تاریک می شود علاوه بر سکوت شب هرومونهایی ترشح می شود که این هورمونها احساسات انسان و حس شهوت و نهایتا غریزه جنسی را تا حدود قابل توجهی افزایش می دهد روشن بودن یک لامپ کم نور یا همان چراق خواب استفاده از نور قرمز پرده های کشیده درب اتاق بسته و موسیقی ملایم شما می تواند الان که این مطالب را میخوانید چشمان خودر ابسته و در ذهن خود تجسم کنید حتی تجسم آن هم لذت بخش است درسته...؟ به آرامی و با حوصله بوسیدن حرفهای در گوشی نوازش کردن و برای خانمها ناز کزدن تا حدود زیادی لازمه زود سر اصل قضیه نرید یادتون باشه سکس فقط عمل هارد نیست ... از سافت شروع و به هارد ختم شود مطمئتژنا قبل از برقاری این رابطه حمام رفته و شیو کرده اید لیسیدن مکیدن و خوردن تا ... مراحل انجام رابطه جنسی میان زوجین می باشد پس از این رابطه زوج خود را در اغوش بگیرید و به ارامی با اوصحبت کنید اقاین اگر فردای آن شب زمانی که از سر کا ر به منزل می ایند یک شاخه گل در دست داشته باشند شرایط خوبی برای انجام این رابطه در دفعه بعد برای خود مهیا می کنند

ihan بازدید : 1599 دو شنبه 23 / 12 زمان : 4:36بعد از ظهر نظرات ()

آمار جدید نشان می دهد که 10% از خانم ها و 30% از آقایون در یک نقطه از زندگی زناشویی خود، به سمت روابط جنسی خارج از ازدواجشان کشیده می شوند. اگر این اعداد را با هم جمع کنیم، می بینیم که در 40% از ازدواج ها، یکی از زوجین به همسرشان خیانت می کنند.

شاید این آمار خیلی بالا به نظر برسد. اما من بعد از بیست سال کار مداوم به عنوان مشاور خانوادگی، گمان نمی کنم که این آمار نادرست باشد. من با تعداد بسیار زیادی از کسانی کار کردم که به همسرانشان خیانت می کردند و این موضوع هیچوقت فاش نشده بود.

احتمال اینکه همسر شما هم خیلی زود به شماخیانت کند خیلی بالاست، البته اگر تابه حال اینکار را نکرده باشد.

شاید شما بفهمید. علائمی در او ببینید. شایعاتی از زبان این و آن بشنوید. تغییراتی در عادات رفتاری او مشاهده کنید. شاید چیزی خارج از شخصیتش از او ببینید و نتوانید دقیقاً مشخص کنید که چیست.

ihan بازدید : 1697 دو شنبه 23 / 12 زمان : 4:35بعد از ظهر نظرات ()

رابطه جنسی سالم دربرگیرنده ابراز آگاهـانه و مثبت انرژی جنسی در راستای افزایش عزت نفس، سلامت جسمی، رابـطـه عـاطـفـی و تـعـالی شخـصـیت بــا منفعت دو سویه میباشد.
رابـطـه جنـسـی سـالـم مـثـبت و پــر مایه بوده و به چگونه ارتـبـاط بـرقـرار کـردن و پذیـرش و دهـش عشـــق توسط ما بستگی دارد.
رابطه جنسی سالم به معنی توانایی در لذت بردن و کنترل رفتار جنسی و تناسلی است، عاری از هرگونه احساس ترس، شرمساری، گناه و باورهای غلط.
رابطه جنسی سالم شکلی از ارتباط برقرار کردن میباشد که از طریق آن ما احساسات، افکار و لذت را مبادله میکنیم.

یک رابطه جنسی سالم مستلزم چنین شرایطی است: رضایت- برابری - احترام-اعتماد - ایمنی - مسئولیت.

رضایت:یعنی شماقادر باشید آزادانه و براحتی انتخاب کنید که در فعالیت جنسی شرکت کنید یا که نکنید. همچنین شما قادر خواهید بود هر زمان که لازم دیدید فعالیت جنسی در حال انجام را متوقف سازید. فارغ از هر گونه تحمیل و اجبار.
برابری و مساوات: یعنیحس شما از اقتدار فردی هم سطح اقتدار فردی شریکتان باشد. هیچ یک از طرفین بر دیگری تفوق و استیلا نخواهند داشت.

احترام:یعنی شما و شریکتان متقابلا به شخصیت، خواسته ها، نیازها و مرزهای یکدیگر احترام میگذارید.

اعتماد:یعنی شما و شریکتان از لحاظ جسمی و احساسی به یکدیگر اعتماد دارید.

ایمنی:یعنی شما و شریکتان در نحوه برقراری رابطه جنسی احساس امنیت و ایمنی میکنید. شما در رابطه با زمان، مکان و چگونگی فعالیت جنسی راحت بوده و حق انتخاب دارید. شما از احتمال عدم حاملگی ناخواسته، انتقال بیماریهای مقاربتی و صدمات جسمی اطمینان داشته و احساس امنیت میکنید.

مسئولیت:یعنی شما می بایست مسئولیت عواقب و تبعات رفتارها و فعالیتهای جنسی خود را بعهده بگیرید. همچنین پیش از برقراری هرگونه رابطه جنسی می بایست از دانش جنسی کافی برخوردار باشید.

چگونه یک رابطه جنسی سالم و ناسالم را از هم تشخیص دهیم:

رابطه جنسی سالم رابطه جنسی ناسالم

یک انرژی قابل کنترل است یک انرژی غیر قابل کنترل است

یک انتخاب آزادانه است یک اجبار و تحمیل است

یک سائق طبیعی ست یک اعتیاد است

دارای محدودیت است محدودیتی ندارد

سبب تحکیم و تثبیت هویت شما میگردد به شما هویتی دوگانه میبخشد

عزت نفس شما را افزایش میدهد احساس شرمساری بشما میدهد

شفا بخش و نیرو بخش است آسیب رسان و زیانبار است

آمیخته با عشق است تهی از عشق است

یگانگی و سهیم شدن است دوگانگی و انجام دادن با فردی ست

نیازمند ارتباط و گفتگو ست بی نیاز از گفتگو ست

آرامش بخش و تسکین دهنده ا ست استرس زا ست

امری خصوصی ست امری مخفیانه و سری ست

آمیخته با احترام ست بهره کشی و استثمار ست

دو جانبه ست منفعت یک سویه دارد

صمیمانه است سرد و غیر صمیمی ست

مسئولانه است غیر مسئولانه است

ایمن است خطر آفرین است

لذتی ست جسمی، روحی و معنوی لذتی ست جسمانی

ارتقا دهنده سطح سلامتی جسمی، تنزل دهنده سطح سلامتی
روانی و اجتماعی فرد ست جسمی، روحی و اجتماعی

ihan بازدید : 1003 دو شنبه 23 / 12 زمان : 4:28بعد از ظهر نظرات ()

تاق خواب خصوصي ترين محل خانه است .

اما اين بدان معنانيست كه آمیزش لزوماً بايستي در اتاق خواب صورت بگيرد . محل انجام آمیزش مي تواند در ايجاد يك رابطه بهتر، موثرتر لذت بخش تر، حتي متنوع تر نقش مهمي را ايفا نمايد . شما معمولاً بايستي اتاق خوابتان را بر طبق فانتزيهاي جنسي تان تزئين نمائيد . براي برقراری آمیزش با كیفيت بالا مي توان نكات زير را در نظر گرفت :

1- هر از چند گاهي محل انجام آمیزش را تغيير دهيد . اين مكان مي تواند صرفاً محدود به اتاق خواب نبوده و در مكانهاي ديگر منزل نيز انجام شود . اين به شرطيست كه مكان مورد نظر آرامش و امنيت داشته باشد . گاهي انجام آمیزش برروي يك كاناپه راحت كه در سالن پذيرايي خانه مي باشد بسيار لذت بخش تر از مجلل ترين تختخوابهاست .

2- اتاق خوابتان را در بهترين قسمت منزلتان انتخاب نمائيد به نحويكه هيچ مكان ديگري به آن مشرف نباشد .

3- حتماً براي اتاق خوابتان قفل و كليد جداگانه داشته باشيد و به افراد ديگر اجازه ندهيد كه بدون اجازه شما وارد آن شوند .

4- اتاق خوابتان را بسيار جذاب و زيباتزئين نمائيد و سعي كنيد حتي المقدور و تا جائيكه امكانات مالي شما اجازه مي دهد هر از چند گاهي دكوراسيون و رنگ آن را تغيير دهيد .

5- تختخوابتان را طوري تزئين كنيد كه مركز توجه قرار گيرد .

ihan بازدید : 4847 چهار شنبه 18 / 12 زمان : 5:22بعد از ظهر نظرات ()

دلایل مختلفی برای چنین تجربه دردناکی وجود دارد که به برخی از آنها و راه‌حل‌‌هایش اشاره می‌کنم...

تنگی پرده ***** یکی از مسایلی است که خانم‌ها را به سمت تجربه دردناک هنگام رابطه زناشویی می‌کشاند.
تاکید ما و توصیه به اینکه حتما همه خانم‌ها قبل از ازدواج و عقد برای مشاوره و معاینه به متخصص زنان مراجعه کنند تا تحت معاینه قرار گیرند، در اینجا باز هم نمود پیدا می‌کند. من توصیه می‌كنم كه همه دخترخانم‌ها این توصیه‌ را جدی بگیرند.

در معاینه، نوع پرده ***** فرد مشخص و برخی مشکلات احتمالی دستگاه تناسلی که می‌تواند مشکل‌ساز شود، شناخته و درمان می‌شوند. امکان دارد نوع پرده ***** حلقوی باشد و پس از تماس جنسی هیچ خون‌ریزی‌ای از آن دیده نشود.

چه بسیار خانواده‌هایی که تنها به دلیل همین مورد، دچار کشمکش‌هایی می‌شوند و‌ آرزو می‌کنند ای کاش توصیه‌های ما را جدی می‌گرفتند و قبل از عقد، گواهی سلامت تناسلی دریافت می‌کردند. گذشته از این مورد چه بسیارند خانم‌هایی که تا سال‌ها از مشکل واژینیسموس خود بی‌اطلاع می‌مانند و به دلیل شرم و حیا از بیان این مشکل به پزشک با این ناراحتی زندگی می‌کنند. متاسفانه گاهی خانم‌هایی مراجعه می‌کنند که رابطه زناشویی‌شان سرد شده و هیچ لذتی از رابطه جنسی نبرده‌اند و گاهی تا مرز طلاق پیش رفته‌اند. پس می‌توان تاکید دوباره کرد که بسیاری از مشکلات را می‌توان با یک معاینه ساده حل کرد.

مشکل دوم، وستیبولیت یا همان التهاب و تورم در قسمت تناسلی است. این تورم به راحتی با معاینه تشخیص داده و درمان می‌شود.

مشکل سوم، آندومتریوز است. در این حالت نقاط متعددی داخل لگن هستند که هنگام قاعدگی دچار خون‌ریزی می‌شوند. دردهای لگنی، احتمال نازایی و امکان مقاربت‌های دردناک و درد شدید لگن هنگام تماس جنسی در این افراد دیده می‌شود.

ihan بازدید : 2313 چهار شنبه 18 / 12 زمان : 4:31بعد از ظهر نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
راهنمای کامل روشهای جلوگیری از بارداری به زبان ساده: جدیدترین روشهای جلوگیری از حاملگی، اطلاعات دقیق از دستگاه تناسلی زن و مرد و روش صحیح
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • دانلود سرای دانشجویی
 • جملات زيبا ، جملات عاشقانه
 • مجله اینترنتی پونه
 • حس خوب
 • مجله اینترنتی اقاقیا
 • سایت مدل لباس و آرایش
 • مد و زیبایی
 • اس ام اس جدید 94
 • پست های فیسبوکی
 • مجرم
 • فروشگاه لاو استوری
 • دیدنی های شهر خوی همراه با بهترین عکسهای دنیا
 • آموزش زناشویی
 • فیستک
 • خاطرات یک خسته
 • بیا
 • *کتابخانه الکترونیک*
 • بروز ترین سایت فیلم موزیک عکس
 • موزیک لایت
 • بزرگترین فروشگاه اینترنتی
 • الهه عشق
 • پارس هیت
 • اتیش نت
 • بوسه عشق
 • فروشگاهی برای تمام فصل ها
 • وی پی ان رایگان+فیلترشکن+اهنگ+نیمباز...
 • سایت عکس هنرمندان
 • پارسی شاپ
 • ۩۞۩خوشگلترین دختر پسرای دنیا! پیکستون۩
 • آموزش رایگان
 • بهــ موزيكـــــــــــــــ
 • رنک فا
 • بهترين ها براي دانلود
 • *بزرگترین پایگاه عكس دختر و پسر خوشگلا*
 • جدیدترین و جذابترین برنامه های نیمباز و
 • عاشقانه ها
 • ๑۩۞۩๑ عکس های لو رفته و اس مس های خفن๑۩۞
 • مهندسی عمران
 • نمونه سوالات تخصصی و سرگرمی
 • برترینها
 • مسافر تقدیر( شادمهر)
 • بــــ روز
 • دانلود|دانلود برنامه.عکس.فیلم.اهنگ.اندروید.جاوا
 • سیاست
 • خانه تیتراژ ایران
 • افزایش بازدید سایت بصورت رایگان
 • بازی های ممنوعه PC
 • عكس دختروپسر خوشگلا
 • خفن دانلود
 • آموزش های جنسی رایگان
 • مجله اینترنتی مهاجر
 • صد هزار کتاب
 • پارسا دانلود _ دانلود رایگان
 • سايت تفريحي امپراطور
 • بزرگ ترین سایت فارسی زبانان
 • وبلاگ تفريحي امپراطور
 • قدرت های پنهان
 • پایگاه سرگرمی شاهزاده
 • دخمه دختر پسر هاي عاشق
 • پيکس ايران
 • بزرگترين سايت اموزش سازدهني
 • جك و اس ام اس جديد
 • پيکس ايران | جالب ترين مطالب دنياي اينترنت
 • ایران فاز
 • رژلب >> مجله اینترنتی
 • پاتوق بچه های اهل حال
 • قاصدک هان چه خبر آوردی ...
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  نطرتون درباره این وبلاگ ؟

  بنر های دوستان

  آمار سایت
 • کل مطالب : 1012
 • کل نظرات : 1149
 • افراد آنلاین : 12
 • تعداد اعضا : 4945
 • آی پی امروز : 443
 • آی پی دیروز : 1931
 • بازدید امروز : 915
 • باردید دیروز : 3,904
 • گوگل امروز : 335
 • گوگل دیروز : 1312
 • بازدید هفته : 4,819
 • بازدید ماه : 31,327
 • بازدید سال : 130,574
 • بازدید کلی : 5,616,659